logo

Čemu se u nás můžete ve svém volnu věnovat?

ZAHRÁT SI ZÁBAVNÝ GOLF

Náš golf je tu pro vás po celý rok. Jedná se o hru Fantasy golf, která je celá koncipována jako dobrodružná výprava kolem světa. Golf si může zahrát opravdu každý, bez ohledu na věk nebo zkušenosti v tomto sportu.

GOLF ZDE

PODÍVAT SE NA NAŠE ZVÍŘÁTKA

V naší ZOO naleznete spoustu exotických zvířat a rostlin. Mezi nejpopulárnější exempláře patří např. tygr bílý, opičky malpa, klokani, surikaty, papoušci a mnoho dalších. Budete se procházet v prostředí vzrostlých tichomořských palem nebo asijských bambusů.

NAŠE ZVÍŘÁTKA ZDE

NAVŠTÍVIT PALÍRNU U RYTÍŘE

V gotickém sklepení je každý den od 16.00 otevřen bar - Palírna U Rytíře, kde se můžete pobavit do pozdních nočních hodin. Sledujte náš facebook a vyberte si akci, které se chcete zúčastnit.

FACEBOOK PALÍRNA U RYTÍŘE ZDE

POSEDĚT U DOBRÉHO JÍDLA A PITÍ

Navštivte některou z našich restaurací a ochutnejte naše speciality. Můžete také posedět u sklenky dobrého vína nebo si dát pivo z místního Knížecího pivovaru.

KNÍŽECÍ PIVOVAR ZDE

Výlety po okolí

CENTRUM STAVITELSKÉHO DĚDICTVÍ

Máte-li chuť poznat poctivý fortel tradičních řemesel, obdivovat krásu stavebního detailu anebo se něco dozvědět o základních konstrukčních principech, pak je expozice stavitelství určena právě Vám!

METTERNICHOVA HROBKA

Původně gotický hřbitovní kostelík sv. Václava byl za opata plaského kláštera Ondřeje Trojera roku 1690 barokně přestavěn a zvětšen. Po zrušení kláštera (1785) byl kostel upraven novým majitelem panství kancléřem Metternichem, resp. stavitelem Josefem Krannerem ve klasicitním (empírovém) slohu.

MARIÁNSKÁ TÝNICE

Regionální muzeum umístěné v areálu bývalého cisterciáckého poutního místa 40 km severně od Plzně. Kostel Zvěstování Panny Marie, jednopatrová budova proboštství a ambity s freskovou výzdobou byly postaveny podle plánů Jana Blažeje Santiniho v 18. století.

ZÁMEK MANĚTÍN

Barokní zámek Manětín s kouzelnou zahradou a parkem je srdcem malebného městečka Manětín, které dýchá historií. Přeneste se o 300 let nazpět...

RABŠTEJN

Rabštejn nad Střelou se nachází uprostřed lesů, stranou současných hlavních cest na hranici Plzeňského, Karlovarského, Středočeského a Ústeckého kraje. Najdete zde řadu památek - zříceninu hradu, barokní zámek, soubor lidových domů a kamenný most.

HRAD LIBŠTEJN

Tichému údolí jižně od Liblína vévodí osamělý hrádek svou vysokou, mohutnou věží. Vrch, na němž stojí, je z obou stran oddělen údolím dvou bystřin od sousedních zalesněných strání, které jej převyšují. Hrad patří k vrcholům šlechtické hradní architektury doby Karla IV.

HRAD KRAŠOV

Malebná zřícenina hradu Krašova stojí na skalnatém ostrohu nad levým břehem řeky Berounky jihovýchodně od Kralovic na Plzeňsku. Krašov je jedním z nejstarších šlechtických hradů u nás.

ZÁMEK KACEŘOV

Zámek byl postaven v polovině 16. stol. na místě zpustlé tvrze. Během třicetileté války vypálen. V 2. polovině 18. stol. částečně opraven. Na stavbě pracovali italští a francoužští mistři.

CYKLOSTEZKY BAROKO

Na barokní památky je bohaté zejména severní Plzeňsko. Právě proto zde vznikly jedny z prvních tematických cyklotras Baroko I, Baroko II a Baroko III.