logo

Restaurace Rudolf II.

Restaurant Rudolf II., který navozuje atmosféru loveckého zámečku, má kapacitu 45 míst, včetně nekuřackého salonku. V létě je k dispozici terasa o celkovém počtu 60 míst.

Našim milým hostům mistr kuchař rád připraví pečenou křepelku na černém pivu, bažanta na červeném víně a pro větší společnost pečené uzené selátko.

Velké množství specialit z drůbežího, vepřového, hovězího, pštrosího, rybího masa a zvěřiny, upravené dle originálních středověkých receptů, potěší každého opravdového gurmána.

OTEVŘENO DENNĚ 11.00 - 22.00 hod.


JÍDELNÍ A NÁPOJOVÝ LÍSTEK ZDE:
AKTUÁLNÍ POLEDNÍ MENU ZDE:

  Pivovarský šenk

 • Pivovarský šenk nabízí stylové posezení v nekuřáckém prostoru s unikátním pohledem na pivovarské varny. Šenk je rozdělen na 2 části, horní s kapacitou 56 osob a dolní s kapacitou až 60 osob, které dominuje obří gril, kde pro Vás naši kuchaři budou připravovat šťavnaté steaky přímo před Vámi. Dále pak můžete využít naše venkovní posezení a vychutnat si tak sklenici piva usazeni ve stylovém nábytku vyrobeném ze starých sudů. Zahrádka je zastřešená.

 • V současné době nabízíme v pivovarském šenku speciality studené kuchyně.

 • Chystáte rodinnou oslavu? 
  Plánujete svatbu? 
  Organizujete firemní večírek?

   

  Využijte jedinečného stylového prostředí. 

Korunovační sál a Palírna u rytíře

Naše firma zajišťuje pořádání rautů, firemních oslav, svateb, koncertů a různých setkání. Tyto akce mohou probíhat v prostorách restaurantu Rudofl II., v gotickém sklepení palírny U Rytíře,nebo v Korunovačním sále. Pro větší společnost je nejvhodnější zimní refektář (bývalá jídelna cisteriáckých mnichů) v klášteře v Plasích, nebo sál plaského zámku.

                SEZNAM NAŠICH SLUŽEB:

Galerie

Lovecká restaurace Rudolf II.

©
LEPKA DESIGN

PENSION RUDOLF II.,PLZEŇSKÁ 37, 33 101 PLASY, e-mail: info@pivovarskydvurplasy.cz